Виставка фіалок Феєрія краси

Фіалковий фестиваль у Будинку природи, на якому представлена велика колекція різних видів фіалок разом з презентацією селекцій останніх років, які можна подивитись та придбати. Ви матимете змогу отримати безкоштовні консультації від досвідчених колекціонерів.

Різнобарвні кольори фіалок створюють приємну та теплу атмосферу для побачення! Крім того тут ви знайдете і подарунки для своїх коханих, адже квітучі фіалки можна буде придбати в красивому подарунковому оформленні!

Для досвідчених колекціонерів учасники виставки готують показати сорти сенполій селекції останніх років. Початківців в цій справі ми з радістю проконсультуємо щодо будь-яких питань по вирощуванню фіалок.

На виставці окрім фіалок буде представлений широкий вибір супутніх товарів для їх вирощування: професійні грунти, добрива, інсектициди, горщики та інше.

 Традиційна фотозона, на тлі якої ви можете зробити фото з новою квіткою, а також безкоштовна кава та чай. І все це від клубу колекціонерів “Оксамит”

Приходьте з дітьми, бо буде окремий дитячий куточок з розмальовками.

Крім фестивалю фіалок ви можете познайомитись з нашим акваріумним залом.

Місце проведення: Будинок Природи, вул. Рогнідинська, 3 (вхід з двору).

Київський Будинок природи є міським центром екологічного виховання. Його створили для популяризації серед киян охорони довкілля та пропаганди раціонального використання природних ресурсів.

Історія Будинку природи Будинок природи у Києві було створено 1963 року на основі Українського товариства охорони природи. Воно займалося  впровадженням та розвитком екологічної освіти. Заклад став природоохоронним центром, який має широкий спектр культурно-просвітницької діяльності: займається впровадженням природоохоронної діяльності серед населення; організовує та бере участь у проведенні конференцій, лекцій, фото- та художніх виставок, зустрічей із культурними й політичними діячами, науковцями; проводить семінари з екологічної освіти для вчителів та вихователів столиці; формує разові і довгострокові виставки природно-екологічного спрямування й екологічно-виховні заходи на їхній базі.

Виставки у Будинку природи

У київському Будинку природи  відбуваються різноманітні міські природоохоронні акції, семінари, тематичні зустрічі для школярів і педагогів, заходи, присвячені Дню довкілля та Всесвітньому Дню Землі.

Тут періодично експонують художні твори із зображеннями природи, проводять конкурси та виставки, на яких можна побачити рідкісні види рослин й ознайомитися з багатством і різноманіттям української природи. Одні з найцікавіших виставок, які варто побачити, це: птахів, кактусів, фіалок, а також постійна виставка акваріумних риб та рослин.

Як доїхати Київський Будинок природи розташований між станціями метро «Площа Льва Толстого» та «Палац Спорту». Дійти до закладу можна, орієнтуючись на розташований біля нього сквер, поблизу якого стоїть пам'ятник Шолому Алейхему.

Години роботи: виставкові зали Будинку природи можна відвідати із середи до неділі з 12:00 до 18:30.