Міжнародна виставка Деревообробка

Деревообробка - спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості проводиться у Львові з 1998 року і є однією з перших в Україні виставок цієї тематики. Щорічно виставка на 4 дні стає епіцентром зустрічей обміну досвідом та переговорів серед лісовиків, меблевиків і деревообробників.

Участь в основній галузевій події надає чудову можливість представити свій бренд/компанію чисельній цільової аудиторії на професійній і нейтральній території, знайти нових клієнтів і зміцнити ділові відносини з існуючими, продемонструвати весь спектр послуг Вашої компанії та отримати миттєвий відгук.

Сьогодні, як ніколи, важливо працювати, розвиватись та рухатись вперед. Тому, запрошуємо відвідати міжнародну виставку Деревообробка, яка проходить у м. Львові. Ми переконані, що і виставкова діяльність допоможе економіці нашої країни, стане імпульсом для відновлення, допоможе створювати, об’єднувати та розвивати нові партнерства, бізнеси і спільноти.

Формат проведення виставки Деревообробка, як зазвичай, планується з експозиційною частиною, так і з супутніми заходами. Нагадуємо, що тематичні напрями виставки охоплюють повний цикл обробки деревини: від лісозаготівлі, первинної обробки, виготовлення столярних виробів та меблів до утилізації деревних відходів, виробництва пелет та котельного устаткування, яке працює на твердому паливі. Особливу увагу буде приділено темі біоенергетики, адже і енергетична незалежність теж нам необхідна.

Також, мають місце лакофарбові матеріали, засоби захисту деревини, меблеві комплектуючі та інші допоміжні системи чи рішення, без яких не можливо реалізувати готовий продукт.

Ми хочемо разом з Вами зберегти наше багаторічне місце зустрічей, де завжди панував підприємницький драйв, натхнення, щирі емоції, незабутня   атмосфера живого спілкування та максимум користі від дружніх зустрічей. Адже, коли є об’єднана потужна підприємницька спільнота, то працювати значно простіше. Тож, допоможемо один одному.

Запрошуємо гравців деревообробного ринку взяти участь у міжнародній виставці Деревообробка і поділитися досвідом незламності, кейсами відродження та обмінятися думками, ідеями, пропозиціями задля перемоги! 

ВІДВІДУВАЧАМ

Виставка Деревообробка гарантує можливість в одному місці і водночас побачити широкий асортимент обладнання, новинки галузі та поспілкуватися зі всіма лідерами ринку.

Супутні заходи в рамках виставки "Деревообробка ":

 IV Всеукраїнський лісопромисловий форум

Всеукраїнський науково-практичний семінар "Посилення можливостей вашого бізнесу за допомогою FSC сертифікації"

З'їзд Української Асоціації Деревообробного Обладнання

Віримо, що у нас з Вами все вийде!