Виставка кактусів та сукулентів

14-16 липня 2023 року

На виставці буде представлена велика кількість як декоративних, так і колекційних родів та видів кактусів. Також можна буде побачити каудексні рослини та різноманітні сукуленти, які теж зараз квітують. 

Кактуси та сукуленти широко застосовують в озелененні приміщень при створенні мікро ландшафтних композицій та аматорських колекцій. Оригінальність зовнішності в них поєднується з надзвичайною невибагливістю.

Багато видів сукулентів протягом всього року легко розмножується стеблами і листовими живцями.

«Ці рослини — чудове і оригінальне доповнення до подарунку, або навіть окремий презент», — зазначають організатори.

Учасники фестивалю запропонують широкий асортимент кактусів та сукулентів різних видів та сортів, розмірів та кольорів.

На заході будуть присутні досвідчені фахівці з рослинництва та колекціонери, аби допомогти та проконсультувати стосовно догляду за рослинами та відповісти на всі питання.

Фестиваль є гарною нагодою дізнатися нове про ці рослини та знайти цікаві зразки для окраси власної оселі.

Будуть проводитися майстер-класи на різні теми: вегетативне розмноження кактусів. Всіх учасників мастер-класу очікують призи!

Традиційно порадують відвідувачів яскраві композиції із кактусів та інших сукулентів. Всією цією красою можна буде не тільки помилуватися, а і придбати, а також замовити композиції на ваш смак. 

Також на виставці можна буде придбати різноманітну літературу і супутні товари, та отримати безкоштовні консультації з догляду та вирощуванню кактусів.

У цей період також працює виставка акваріумних риб та рослин.

Де: Будинок природи, вул. Рогнідинська, 3, метро «Палац спорту» (вхід з двору);