Фотовиставка Міста та їхні герої

На ВДНГ 28 липня відкрилася фотовиставка «Міста та їхні герої».
Експозиція складається зі світлин, зроблених у різних містах України, що постраждали від російського вторгнення — Баштанці, Охтирці, Іванкові, Харкові, Миколаєві та Чернігові. Це пейзажі міст та світлини окремих об’єктів, а також фото людей, які відіграли важливу роль у захисті свого краю від російських загарбників.
На виставці можна побачити роботи українських фотографів, серед яких, зокрема, Владислав Содель, Валентин Кузан, Арсеній Герасименко, Роман Пашковський, Олег Тоцький, Ігор Тишенко. Саме вони з початку повномасштабного вторгнення закарбовують у світлинах українські міста та їхніх героїв, показуючи через фото українців такими, якими вони є — стійкими, справжніми, героїчними.
Виставка буде розміщуватись перед павільйоном №6 до 28 серпня.
Це проєкт, який розповідає всю правду про героїзм українського народу. І ця розповідь ведеться на прикладах реальних людей. Історії звичайних українців, які ніколи не вважали себе героями та яких доля поставила в такі обставини, коли вони змушені були зробити вибір і вчиняти так, як не могли не вчинити змушують замислитися про власне життя кожного, хто їх почує.

Українці – вчителі, охоронці, лікарі, менеджери, безробітні, підприємці, держслужбовці – всі ті, кого війна застала в абсолютно різних місцях та умовах, як виявляється, прожили таке життя та отримали таке виховання, яке дозволило в критичний момент зробити правильний вибір. Залишитися людьми. І вчиняти як Людина. Хтось займався евакуацією мирних мешканців, хтось зупиняв армади бронетехніки окупантів, хтось організовував побут тисяч переселенців, хтось рятував тварин, хтось годував голодних дітей…

Цей проєкт дає можливість нам, українцям, зрозуміти якою може бути історія людяності, яку дуже часто не почуєш на загал, але яка змінює тисячі людських доль. У проєкті ви знайдете 6 документальних фільмів, 12 великих статей про людей в містах та міста в країні та 90 історій, які ми розповідаємо вам за допомогою фотографій та текстів про справжніх українських героїв – звичайних українців, які залишилися людьми на цій нелюдській війні.