Виставка VR/AR

Віртуальна і доповнена реальність – дві перспективні технології, у яких є величезний потенціал зростання. Зустріч програмістів з метою обмінятися досвідом, обговорити нюанси розробки і нові тренди.
 
На виставці віртуальної і доповненої реальності  - презентують програми і технології VR / AR / MR з наступних сфер:
- ігри;
- медіа & продакшн;
- маркетинг;
- застосування в різних сферах бізнесу.
 
 
Відвідувачі виставки - любителі технологій, підприємці зацікавлені в покупці / постачання нових технологій, інвестори в сферу VR / AR / MR технологій.
 
Организатор: SMART TECH
 
Технології доповненої реальності (Augmented Reality, AR) здатні проектувати цифрову інформацію (зображення, відео, текст, графіку) поза екранами пристроїв та об’єднувати віртуальні об’єкти з реальним середовищем. Популярна кілька років тому гра Pokemon GO є яскравим прикладом AR технологій. Віртуальна ж реальність (Virtual Reality, VR) за допомогою 360° картинки переносить людину в штучний світ, де навколишнє середовище повністю змінене. Познайомитись з доповненою реальністю можна за допомогою одного лише смартфона, проте для занурення у віртуальний простір вам знадобиться спеціальний шолом або окуляри.
 

Ці імерсивні методи навчання потенційно можуть стати основним інструментом в освіті й здійснити революцію в навчанні як школярів, так і студентів. Вчителі можуть використовувати віртуальну й доповнену реальність для взаємодії учнів з різними об’єктами в тривимірному просторі. Скажімо, під час вивчення Сонячної системи діти зможуть не просто розглядати нудні малюнки в підручнику, а по-справжньому зануритися у космічний простір завдяки шолому віртуальної реальності. Тільки уявіть, що ваша дитина літає між планетами, вивчаючи їх таємниці.