Віртуальна виставка Здоров’я

«Здоровʼя — безцінний дар природи, воно дається, на жаль, не навіки, його треба берегти. Але здоров’я людини багато в чому залежить від неї самої, від її способу життя, умов праці, звичок та духовності…»

Здоров’я — найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим.

Здоров’я, як і щастя, кожен розуміє по-своєму. Але безперечно, що здоров’я — це не лише аналіз крові або показник тиску. Найсучасніша медицина не зможе допомогти, поки людина не усвідомить, що її здоров’я — є результат її власної духовної, моральної, емоційної, інтелектуальної і фізичної досконалості.

Здоров’я — це якість життя. Це можливість міцно спати вночі, не відчувати біль під час руху, з апетитом їсти. Мати чудову пам’ять і можливість досягти те, що важливо саме для нас. Здоров’я — це час, що ми проводимо з сім’єю, прогулянки лісом, вміння радіти, не боятися майбутнього та протистояти стресу. Здоров’я — це шанобливе відношення до свого тіла, оптимізм та смак до життя.

Кожна людина сама визначає дії, які необхідні для досягнення оптимально гарного самопочуття. І все ж пропонуємо дослухатися до порад, що даються у книжках, зібраних на віртуальній виставці Здоров’я і довголіття без ліків та хвороб