Виставка-ярмарок Україна самоцвітна

21-23 липня 2023 року

Місце проведення: Галерея Митець, м. Київ, вул. Велика Василькіська, 12

Виставка-ярмарок “Україна самоцвітна” проводиться в місті Києві щомісячно з квітня 1999 року і є одним з небагатьох систематичних професійних заходів такого напрямку в Україні.

 “Україна самоцвітна” — це виставка-ярмарок, яка буде надзвичайно цікава кожному, чиє життя та діяльність пов'язане з геологією, палеонтологією, мінералогією. Бо тут можна знайти і спеціалізовану літературу, і обладнання та інструмент. І, звичайно ж, найкращі та найрізноманітніші зразки мінералів та палеонтологічних знахідок не лише з усієї України а й з різних куточків світу. Не менш цікавою вона буде для тих, хто просто захоплюється красою самоцвітів, розуміє і цінує їх присутність як окрасу своєї оселі. Бо такого розмаїття прикрас із дорогоцінних та напівдорогоцінних каменів не знайдеш в жодному ювелірному магазині. Прекрасні авторські роботи з натурального каміння з усього світу, мінерали, кристали, каменесамоцвітна сировина і ограновування, інструменти та література - це все наша виставка-ярмарок.

А окрім того, і це чи не найважливіше, "Україна самоцвітна" — це місце зустрічі однодумців, людей, закоханих у красу каменів. Різноманітні стилі та напрямки художніх робіт залучають на виставку поціновувачів найнесподіваніших професій і віків.

Виставка  Україна самоцвітна - авторитетна в світі камня, з багаторічним досвідом проведення, популярна виставка камня в Києві.
На виставці широко представлені кращі в Україні колекції дорогоцінних і напівдорогоцінних каменів, мінералів, окаменілостей, а також різні вироби з них.
Тільки в «Украине самоцветной» ви можете побачити дивовижні приватні колекції самоцвітів, оригінальні дизайнерські прикраси, необроблені рідкі камені та мінерали, привезені з різних кутків світу, цінні колекції окаменелостей.
Наша виставка самоцвітів і мінералів порадує всіх людей, закоханих у прекрасне, незалежно від їх пола та віку.
У нас буде цікаво професіоналам і любителям каміння, колекціонерам і ювелірам, художникам і дизайнерам, а також студентам і школярам, науковим співробітникам і всім іншим творчим людям.
Виставка-ярмарка мінералів «Україна самоцвітна» - це відмінна можливість для всіх киян і гостей міста окунутися в невідомий і прекрасний світ дивовижних самоцвітів, старовинних окаменелостей і редких мінералів.
Після її відвідування ви відкриваєте для себе багато цікавих фактів, пов'язаних із миром каменю.
Наша виставка також обов'язково доведеться по душі і прекрасної половини.
Ось така кількість ексклюзивних і дизайнерських прикрас, як на них, ви не знайдете ні в одному ювелірному магазині.
Дуже красиві авторські вироби ручної роботи із самоцвітів різноманітної огранки, оправлених у метал, шкіру чи розшитий бісер порадують відвідувачів.
До того ж, цими прикрасами можна не тільки полюбитися, але і при бажанні, придбати будь-яке, сподобалося вам виріб по цілком «демократичній» ціні.
Виставка каменів і мінералів «Україна самоцвітна» — це прекрасна можливість визначити й оцінити вартість кожного сподобався вам виробу, отримати кваліфіковану консультацію експерта, поради щодо входу на куплене оздоблення, а також купити спеціальну літературу з палеонтології, геології та мінералогії.
Наша виставка також наверняка порадує колекціонерів мінералів, так як тільки у нас вони зможуть знайти таку велику кількість редких зразків самоцвітів, мінералів і окаменелостей, привезених з усього світу.

 “Україна самоцвітна” - і для професіоналів, і для аматорів каменю. Для художників-дизайнерів та колекціонерів. Для ювелірів і торговців. Для творчих особистостей і наукових працівників. І просто для Вас!