Міжнародна виставка МТКТ INNOVATION MTKT

Виставка новітніх тенденцій в інтер’єрі, яка представляє меблі, світло, декор, домашній текстиль та декор вікна. Щорічно, восени, до Києва приїжджають спеціалісти з усіх регіонів України для того, щоб ознайомитися з новими колекціями, інноваційними рішеннями і трендами, які представляють провідні українські та зарубіжні компанії.

TechnoHall – новий розширений формат проведення знайомої і улюбленої професіоналами виставки MTKT Innovation в рамках Київського міжнародного меблевого форуму (KIFF) в Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15). Виставка буде займати всю площу третього павільйону, а експозиція меблів та інтер’єру міжнародного форуму KIFF розташується в першому і другому павільйонах виставкового центру.

Дизайн в деталях – дрібний інноваційний компонент може змінити зовнішній вигляд готового виробу його характеристики і якості. Тому на виставці МТКТ Innovation (TechnoHall) особливу увагу приділено деталям і компонентам, які використовуються в меблевому виробництві і облаштуванні інтер’єру. Досконалість дизайну криється в деталях, які надають індивідуальність, завершеність і гармонійність будь-якого продукту.

Матеріали і напівфабрикати. Йдучи в ногу з часом, учасники MTKT Innovation представлять ультрасучасні матеріали з унікальними властивостями поряд зі звичними натуральними матеріалами такими, як дерево і шпон екзотичних порід, природний камінь, скло та ін. Це дозволяє виробникам меблів, дизайнерам і архітекторам мати невичерпне джерело ідей і можливостей , втілювати в життя найсміливіші ідеї та створювати інтер’єр майбутнього.

Місце зустрічі професіоналів – Три головні складові: «Фахівці», «Продукт», «Спілкування», – визначають високу ефективність виставки MTKT Innovation, як для відвідувачів, так і для її учасників. MTKT Innovation – місце зустрічі лідерів галузі, людей, які приймають рішення, що дозволяє укладати великі, вигідні контракти прямо під час виставки.

Innovation Premiere – подія, яка розсуває горизонти звичних уявлень про меблевих компонентах і напівфабрикатах. Це передовий маркетинговий інструмент стимулювання продажів, який показав свою ефективність протягом декількох років. Innovation Premiere презентує виробникам меблів, дизайнерам і архітекторам інноваційні матеріали технології та системи. Щорічно на виставці провідні закордонні та українські компанії представляють масу інноваційних рішень для створення меблів і облаштування інтер’єру. Сьогодні ці інноваційні рішення активно використовуються операторами меблевого ринку.

Меблеві технології – Фурніквіп. На сьогодні запорука успіху будь-якого виду меблів – це передовий дизайн, сучасні матеріали і довговічність. Сучасне обладнання для меблевої промисловості, що дозволяє досягти досконалості вироблених виробів бездоганної якості і довговічності, зараз найбільш затребуване на ринку України. Виставка Furn`Equip акумулює компанії з інноваційними рішеннями, технологічними новинками, сучасним обладнанням і нестандартними рішеннями, які роблять виробництво меблів легким і економічно виправданим.