МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ

Єдина масштабна виставкова платформа, присвячена повному комплексу  олійно жирового виробництва, у форматі спеціалізованого заходу «бізнес для бізнесу».

Цей захід є єдиним в Україні майданчиком для ефективної взаємодії професіоналів науки, виробництва і бізнесу олійно жирового ринку.

Олійно жирова індустрія – міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування  олійних культур.

Представники бізнесу зі всієї України зустрічаються, щоб обговорити свої проблеми і досягнення, нові проекти та шляхи розвитку галузі. 

Цільова аудиторія: фахівці підприємств олійно-жирової галузі та суміжних галузей харчової промисловості, торгові компанії, співробітники навчальних інститутів харчових напрямків, постачальники харчових інгредієнтів, барвників і добавок, виробники обладнання та упаковки для масложирової галузі, органи стандартизації та метрології.

Тематика:

Сировина. Насіннєвий матеріал

Технології вирощування олійних культур

Іноваційні технології та обладнання

Обладнання для переробки олійних культур

Обладнання для зберігання  олійних культур

Продукція. Допоміжна продукція.

Альтернативна енергетика.Біоенергетика.

Цифрові технології

Агроекономіка

Машини, механізми

Преси та пресувальні установки

Установки для рафінування

Лабораторне обладнання

Контрольно-вимірювальні прилади і автоматика

Навантажувально-розвантажувальна техніка

Техніка для транспортування

Тара, упаковка

Логістика

У рамках виставки :

Конференція: «Олійно жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні». Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

Дегустація рослинних олій: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, представників олійно добувних і олійно жирових підприємств,  спеціалістами галузі, представниками влади, з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів.

У діловій програмі виставки  розглядатимуться найактуальніші питання галузі, пов’язані з провадженням  нових технологій, що сприяють збільшенню рентабельності виробництва, удосконалення контролю якості готової  продукції, за участю вітчизняних  та іноземних спеціалістів – експертів аграрного сектору.

Цільова аудиторія:

B2G перші особи держави та представники місцевої влади

B2B компанії, які працюють в харчовій галузі, менеджери найвищої та середньої ланки державних та приватних підприємств.

B2C приватні громадяни, «кінцевий» споживач

Хочемо подякувати всім, хто виказав свою підтримку і високу довіру вже підтвердивши участь, а також запросити українські та іноземні підприємства продемонструвати в рамках вищезазначеної  виставки новітні розробки та відомі продукти олійно жирової галузі.

Місце проведення : Національний Комплекс Експоцентр України,  м. Київ, проспект  Академіка Глушкова, 1