Виставка PRO Альтернативна Медицина

PRO АльтерМед – івент-проєкт про здоров’я, оздоровлення, комплементарну медицину, інтегральний підхід та свідомість.

Створена платформа для фахівців у галузі здоров’я  і «пацієнтів».

Комунікацыъ, щоб побачити загальний образ дійсності і створити спільну картину світу, для подальших спільних дій у сфері здоров’я та оздоровлення.

*Комплементарна та Альтернативна медицина (Complementary and Alternative Medicine – CAM) –  це інтеграція стародавніх, традиційних знань і сучасних технологій для корекції та профілактики здоров’я людини сучасності, CAM широко використовується в економічно розвинених країнах, а в деяких є однією з галузей охорони здоров’я – не конкуруючи з офіційною медициною, а доповнюючи її.

Команда PRO АльтерМед – це команда однодумців. За плечима в нас досвід успішних бізнесів, що діють і проектів у сфері здорового способу життя, харчування і саморозвитку.

Наша задача – максимально широко представити можливості Комплементарної медицини в Україні. Ми говоримо про інтеграційні та інноваційні методики лікування та оздоровлення, про необхідність здорового способу життя, про варіанти правильного харчування, про підтримку міцного здоров’я, можливості нашого тіла й мозку, про екологію, усвідомленість та самопізнання.

Ми натхненні метою – підвищити якість здоров’я і життя українців сьогодні, а значить – зробити його кращим для наступних поколінь.

НАПРЯМКИ, ЯКІ МИ ДОСЛІДЖУЄМО:

Аюрведичні клініки (українські та зарубіжні), препарати

Натуропатія, ароматерапія , фунготерапія, талассотерапія, гірудотерапія, фітотерапія, водолікування, лікування мінералами, солями, глинами, бальзами та маслами.

Природні, авторскі методики лікування та оздоровлення

Йога, акупунктура, тибетська и китайская медицина, цигун, су-джок, медитація, енергетичні практики

Психологія, психосоматика, арт-терапія, медитація

Остеопатія, мануальна терапія, масаж, фізиотерапія, лікувальна  гімнастика, кінезиологія, пілатес та ін.

Лазерна, світло терапія, магнітна терапія, вібраційна медицина, неінвазійні методи дослідження і т.п.

Натуральная косметика, фіто препарати, вітаміни

Нутріціологія, лікувальне голодування, дієти, системи харчування, детокс-програми

Сезонна Конференція Здорова Спина – це масштабний захід, в якому беруть участь провідні експерти та представники галузі, це чудовий майданчик для презентації своїх ідей та продуктів кінцевому споживачу, а також для налагодження вигідних бізнес-контактів.
Конференція проходить у рамках проекту PRO Альтернативна Медицина.

Всі заходи проекту мають найвищий рівень організації – ми залучаємо лише найкращих спеціалістів та виробників і забезпечуємо найвищий сервіс для всіх своїх гостей!
На конференції ми очікуємо понад 100 учасників, понад 1000 гостей та багато корисних продуктів.

Захід матиме три напрямки:
- Конференція за участю провідних спеціалістів з лікування, реабілітаціі та профілактики захворювань спини.
- Виставка представництв міжнародних і українських центрів та клінік, санаторно-курортних комплексів, експрес-діагностик, представників різних технік роботи зі спиною, мануальних практик, масажних салонів, виробників препаратів, тренажерів тощо;
- Маркет супутніх товарів для здоров’я спини та організму в цілому, масажерів, тренажерів, органічних і вегетаріанських продуктів, трав'яних препаратів, добавок тощо.

Тобто на конференції будуть представлені виробники та підприємства, яким близькі наші цінності та ідеї, які прагнуть до еко-стандартів, до високого рівня якості продукту і сервісу в Україні, а також за її межами.

Якщо вам, вашому проекту, продукту, бізнесу близька ця тема - ми пропонуємо взяти участь у виставці/маркеті, які пройдуть в межах події Сезонна Конференція «Здорова Спина».
Для вас це чудова можливість представити себе / свій продукт / метод широкому колу зацікавлених людей, поспілкуватися з професіоналами та однодумцями.