Всесвітній день виставок - 3 червня 2020 року

Виставки - це ключ до відновлення економіки!

GED - це найбільший день виставкової індустрії, який проводиться щорічно в першу середу червня.

GED - це об'єднання галузі, привід поділитися надією і оптимізмом і акцент на важливій ролі виставок у відновленні економіки.

День виставки присвячений подіям і виставкам по всьому світу з ідеєю про те, що виставки - це велика, ефективна і стійка галузь, і вона може запропонувати різні можливості працевлаштування. Всесвітній виставковий день сфокусує увагу на розумінні того, яке значення представляють виставки для компаній-учасниць, на ключову роль виставок в сприянні розвитку торгівлі та інтернаціоналізації, а також на ту роль виставок, яку вони відіграють у стимулюванні інновацій і підвищення конкурентоспроможності компаній.

Щодня в світі проводиться до 100 великих галузевих виставок. Щорічно виставки відвідують більше 250 млн чоловік. В індустрії працює більше 700 тис. співробітників. Багато національні виставкові асоціації намітили проведення заходів в рамках Всесвітнього дня виставок. У минулому році святкові заходи пройшли в 85 країнах і регіонах світу, і акцент був зроблений на двох ключових областях: лобіювання інтересів галузі серед політиків і зацікавлених сторін і пошук нових шляхів для залучення молоді в індустрію. Ініціатива не тільки продемонструвала роль галузі як рушійної сили економічного зростання, GED став ще наймасштабнішим заходом, що просуває виставкову індустрію. По всьому світу пройшли різноманітні заходи як онлайн, так і на майданчиках, які були покликані просувати виставки як платформи для ведення та розвитку бізнесу, продемонструвати кар'єрні можливості індустрії. Заходи та ініціативи були організовані міжнародними і національними виставковими організаторами, майданчиками, сервіс-провайдерами, національними та регіональними асоціаціями.