З 25 по 28 вересня в Києві буде проходити 17-та Міжнародна виставка LISDEREVMASH, яка по праву вважається головною виставковою подією галузі лісового господарства та деревообробки. Понад 150 компаній з 17 країн світу представлять спецтехніку, обладнання, інструменти та комплектуючі. Цьогоріч у рамках виставки відбудеться З’їзд лісоводів України, який збере понад 500 делегатів із різних куточків країни. 

У вересні 2018 року Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH відбудеться вже в 17-й раз. Захід представить відвідувачам понад 150 компаній з 17 країн світу, причому географія учасників відображатиме і вподобання українських спеціалістів. Окрім України, найбільше компаній буде з Німеччини, Італії, Польщі та Туреччини, а ще – з Австрії, Литви та Латвії, Китаю, Словенії, Франції тощо. Походження представлених торгових марок, яких цього року буде понад 260, і взагалі охопить майже 40 країн – від Люксембургу і Японії до Австралії та Нової Зеландії.

Технології з усього світу відвідувачі LISDEREVMASH зможуть побачити на стендах як провідних імпортерів, так і власне виробників. У переліку учасників 2018 – такі відомі компанії як FOREZIENNE, ITA TOOLS, LEDINEK, LEITZ, LEUCO, MICHAEL WEINIG, NESTRO, POLYTECHNIK, SERRA, STIHL, WINTERSTEIGER, ДОЛІНЬО, МАРКЕТЛІС, МВМ-КИЇВ, МОСТ-УКРАЇНА, МОТОР СІЧ, СТАНКОДНІПРО, РОЙЕК-ЛЬВІВ, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА та багато інших.

Компанії, представлені в експозиції, імпортують і виробляють велику кількість рішень для лісової та деревообробної галузей. У цілому, на виставці LISDEREVMASH 2018 будуть демонструватися 37 товарних категорій. Усі вони вписані в чотири основні тематичні секції. Адже головна концепція LISDEREVMASH полягає в тому, щоб на одному майданчику показати спеціалістам повний спектр рішень для всіх задач у процесі обробки деревини. В розділі WoodMachinery експонуються машини та інструмент для лісового господарства, обладнання для первинної та вторинної обробки деревини, верстати для виготовлення столярних виробів тощо. В експозиції FurniTech демонструється обладнання, фурнітура, комплектуючі та матеріали для виробництва меблів. Напрям WoodProduct представляє пиломатеріали, погонажні та плитні матеріали, дерев’яні вироби. На майданчику просто неба демонструється великогабаритна техніка та спецмашини, пилорами, подрібнювачі. А експозиція WoodEnergy охоплює повний спектр технологій для переробки деревних відходів, виробництва пелет, а також котельне обладнання, що працює на твердому паливі.

LISDEREVMASH традиційно є головною платформою для демонстрації новинок на українському ринку. Саме тут компанії представляють свої найсвіжіші розробки. 2018 рік також відзначиться прем’єрами – рішеннями, які вперше демонструватимуться в Україні.

Компанія MICHAEL WEINIG покаже декілька новинок для роботи з цільним деревом і плитними матеріалами. Стругально-калювальний верстат WEINIG Powermat 700, за високої якості обробки заготовок, також має абсолютно нову концепцію управління, яка дозволяє виконувати велику кількість регулювань притискних і направляючих елементів без інструменту. Оброблювальні центри з ЧПК HOLZ-HER Evolution 7405 виконують комплексну обробку деталей і абсолютно точне фрезерування всіх чотирьох кромок заготовки. HOLZ-HER Accura 1556 виконує крайколичкування та обробку глянцевого матеріалу за допомогою клею PUR.

Великий український імпортер обладнання ПП «МАРКЕТЛІС» представить одразу трьох своїх нових партнерів. Тайванська компанія LEADERMAC спеціалізується на виготовленні високоякісних чотирибічних верстатів. На виставці буде представлений шестишпиндельний чотирибічний верстат промислового класу СОМРАСТ LMC-623С. Італійська компанія GREDA на стенді «МАРКЕТЛІС» покаже спеціалізований п’ятиосьовий оброблювальний центр з ЧПК SPRINTER R3 CU AT 3823. А німецька компанія IMOS AG проведе екскурсію у світ високих технологій. Вона представить власну систему програмних модулів «imos iX» для інтеграції процесів меблевого виробництва: проектування, управління верстатами, обробки даних і продажу меблів.

Австрійська компанія WINTERSTEIGER, визнаний експерт у сфері технологій тонкого розпилу, вперше представить в Україні стрічкопильний верстат DSB SH350 з шириною пропилу до 350 мм і товщиною пильного полотна 1,2 мм. Верстат здатен розпилювати суху та сиру деревину з однаковою товщиною пропилу та погрішністю +/- 0,2 мм.

Українським виробникам також є чим здивувати. Компанія «АНДІС-ТЕХНО» покаже 4-шпиндельний 4-координатний верстат з ЧПК для обробки складних деталей у 3D-форматі. Його особливість – це здатність виконувати одночасну обробку 4 заготовок, наприклад, сходових балясин, ніжок тощо. Фрезерний верстат з ЧПК Beta 3.5M обробляє дерево, пластик, МДФ, ДСП, фанеру, виконує фрезерування у 3D-форматі, розкрій і присадку. Підходить для виробництва дерев’яних дверей, серійного та дрібносерійного виробництва в меблевій промисловості.

Прем’єру для гостей виставки також готує компанія «MOST-УКРАЇНА». Вона покаже верстат Wood-Mizer LT70 WIDE – нову модифікацію гідравлічного стрічкопильного верстата LT70, який тепер можна оснастити широкою ріжучою головою та стрічковою пилою шириною 50 мм.

На стенді «FOREST TECHNICS» демонструватимуться спеціалізовані машини та обладнання для лісового господарства. Це трелювальні трактори LKT, навісна трелювальна лебідка MAXWALD, мобільна торцювальна пила PRINZ ECOSTAR для пакетів і колод, а також мобільний гідравлічний дровокол THOR Magika Universal з конвеєром.

Також спеціалістам лісової галузі будуть цікаві новинки «Торгового дому «Латчбахер Україна». Це бирки Signumat для маркування будь-яких порід деревини за будь-яких погодних умов. Для обробки інформації компанія має термінали збору даних: ультра-міцний Nautiz X4 зі ступенем захисту IP65, сканером штрих-кодів і потужною батареєю з ресурсом роботи до 8 годин; Point Mobile PM60, здатний зчитувати пошкоджені штрих-коди та оснащений 5-мегапіксельною камерою для запису фото та відео. Для роботи в умовах лісу також розроблений мобільний термопринтер Sewoo LK-P30II для друку квитанцій, чеків, ярликів та етикеток.

Важливі для галузі події відбудуться і в конференц-залах LISDEREVMASH. Цьогоріч виставка стане місцем проведення IV З’їзду лісоводів України, організованого за підтримки Товариства лісівників України. Очікується, що на з’їзд прибудуть 500 делегатів з усієї країни.

Окрім активного ділового спілкування LISDEREVMASH – це можливість отримати нові знання та навички. Виробник спецтехніки «Д ЛАЙТ» представить свою нову програму навчання професії «оператор маніпулятора», а також розповість про особливості та користь впровадження GPS у лісопромисловому секторі. Компанія WoodEye представить власну технологію розпізнавання дефектів деревини. А фахівці FSC говоритимуть про перспективи ринку сертифікованих виробів із деревини.

А ще LISDEREVMASH – це видовища! Відвідувачі виставки цього року зможуть не тільки поспостерігати за віртуозною роботою столярів і різьбярів, але й випробувати власні сили на майстер-класах «Сучасна столярна майстерня». Для охочих до яскравих шоу відбудеться тест-драйв габаритної лісової техніки. І традиційно організатори виставки щодня будуть розігрувати цінні призи – варто випробувати вдачу!

Виставка LISDEREVMASH протягом багатьох років є головною діловою платформою для фахівців лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей. Це місце для вибору обладнання, пошуку постачальників і клієнтів, знайомства з найновішими розробками й отримання знань. Це єдина в Україні профільна виставка, сертифікована за стандартами Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI). Захід відбувається за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО), а також Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (Eumabois).