Міжнародна виставка LISDEREVMASH

Тематичні напрямки:

 

 • Обладнання та послуги для лісового господарства та лісової промисловості
 • Основне і допоміжне технологічне обладнання для первинної механічної обробки і переробки деревної сировини (виробництво напівфабрикатів)
 • Основне і допоміжне технологічне обладнання для вторинної (механічної) переробки деревини і деревних матеріалів
 • Основне і допоміжне технологічне обладнання для облагородження поверхонь
 • Основне і допоміжне технологічне обладнання для попереднього складання, монтажу та упаковки виробів
 • Технічні засоби транспортування, складування і комплектування матеріалів і виробів, робототехніка
 • Верстати і пристосування для спеціальних видів обробки (лазер, струми високої частоти, мікрохвильова техніка, ультразвук та ін.)
 • Верстати і пристосування для виготовлення спеціальних видів продукції (столярної продукції, будівельних вузлів і конструкцій з деревини)
 • Машини, пристосування і прилади для допоміжних робіт (обладнання для очищення технологічної тріски; мішалки і змішувачі; пристрої вагового контролю; верстати; робочі столи; струбцини)
 • Ручні машини й механізовані пристрої для обробки деревини і пластмас
 • Інструменти й інструментальне приладдя для обробки деревини

 

Головна концепція LISDEREVMASH полягає в тому, щоб на одному майданчику показати спеціалістам повний спектр рішень для всіх задач у процесі обробки деревини. В розділі WoodMachinery експонуються машини та інструмент для лісового господарства, обладнання для первинної та вторинної обробки деревини, верстати для виготовлення столярних виробів тощо. В експозиції FurniTech демонструється обладнання, фурнітура, комплектуючі та матеріали для виробництва меблів. Напрям WoodProduct представляє пиломатеріали, погонажні та плитні матеріали, дерев’яні вироби. На майданчику просто неба демонструється великогабаритна техніка та спецмашини, пилорами, подрібнювачі. А експозиція WoodEnergy охоплює повний спектр технологій для переробки деревних відходів, виробництва пелет, а також котельне обладнання, що працює на твердому паливі.

LISDEREVMASH традиційно є головною платформою для демонстрації новинок на українському ринку. Саме тут компанії представляють свої найсвіжіші розробки. А також відзначиться прем’єрами – рішеннями, які вперше демонструватимуться в Україні.

Важливі для галузі події відбудуться і в конференц-залах LISDEREVMASH. Цьогоріч виставка стане місцем проведення IV З’їзду лісоводів України, організованого за підтримки Товариства лісівників України. Очікується, що на з’їзд прибудуть 500 делегатів з усієї країни.

А ще LISDEREVMASH – це видовища! Відвідувачі виставки  зможуть не тільки поспостерігати за віртуозною роботою столярів і різьбярів, але й випробувати власні сили на майстер-класах «Сучасна столярна майстерня». Для охочих до яскравих шоу відбудеться тест-драйви габаритної лісової техніки. І традиційно організатори виставки щодня будуть розігрувати цінні призи – варто випробувати вдачу!

Виставка LISDEREVMASH протягом багатьох років є головною діловою платформою для фахівців лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей. Це місце для вибору обладнання, пошуку постачальників і клієнтів, знайомства з найновішими розробками й отримання знань. Це єдина в Україні профільна виставка, сертифікована за стандартами Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI). Захід відбувається за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО), а також Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (Eumabois).